Proponujemy

Staramy się odpowiadać na wyzwania, które stawia przed nami Kościół, świat, konkretny człowiek.

Proponujemy Ci modlitwę wstawienniczą w intencjach, które są dla Ciebie ważne, spotkanie z osobą bł. Reginy Protmann oraz inne formy naszej działalności.

Modlitwa wstawiennicza przez ręce Błogosławionej Reginy Protmann.

Jeśli potrzebujesz aby ktoś ogarnął Cię modlitwą, zaniósł do nieba sprawy Twoich bliskich, wsparł modlitewnie działania, które podejmujesz, możesz do nas napisać, a siostry naszego Zgromadzenia będą modliły się w podanych intencjach, prosząc Boga przez ręce bł. Reginy Protmann.  Napisz na mail:  intencjemodlitewne@interia.pl

Prowadzenie rekolekcji szkolnych (wielkopostnych, adwentowych) oraz innych, okazyjnych spotkań dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziłyśmy szkoły min. w Braniewie, Olsztynie, Nowym Dworze Mazowieckim, Bisztynku, Dobrym Mieście, Dębnie, Fromborku, Suwałkach ... oraz ostatnio w Piotrkowie Trybunalskim. Każde spotkanie było inne, stawało się wyzwaniem, ale też przyniosło wiele radości.

Przyjazdy do parafii z relikwiami bł. Reginy Protmann, prelekcje w przystępnej formie, modlitwa przez wstawiennictwo bł. Reginy.

Od 2012 r. odwiedziłyśmy wiele parafii diecezji warmińskiej, elbląskiej, ełckiej. Byłyśmy również w diecezji lubelskiej, szczecińsko-kamieńskiej, warszawsko-praskiej, łódzkiej.

Przyjazdy do parafii z prelekcjami na temat 16 sióstr katarzynek Sług Bożych, ofiar II Wojny Światowej (zarys postaci i przykład, który nam pozostawiły).
Do tej pory odwiedziłyśmy następujące wspólnoty parafialne:

- Gdańsk - Brętowo, Parafia MB Nieustającej Pomocy

-  Krynica Morska, Parafia św. Piotra i św. Franciszka

-  Kętrzyn, Parafia św. Jerzego

-  Biskupiec, Parafia bł. Karoliny Kózkówny

-  Braniewo, Parafia św. Katarzyny


Jeśli chciałabyś lub chciałbyś skorzystać  - prosimy o kontakt z naszym

domem prowincjalnym w Braniewie:

tel. 55/ 243 26 87 lub e-mail: reginacoeli@op.pl

lub po prostu wchodząc w zakładkę - Kontakt