Świąteczne życzenia

     Zawsze powtarzamy, że przychodzą wyjątkowe święta. I prawie przyszły. Zupełnie inne niż dotychczas, święta w cieniu pandemii. Może przez tą sytuację uda nam się zobaczyć, co jest istotą Bożego Narodzenia, a co tylko dodatkiem. Tego życzymy wszystkim odwiedzającym naszą stronę.

***

     Adwent i Boże Narodzenie to czas poszukiwania, odkrywania, powoływania do życia tego, co uśpione. To czas wędrowania i odnajdywania darów i charyzmatów, które często mamy ukryte głęboko w sercach. Nasze życie jest oczekiwaniem na przyjście i spotkanie z Chrystusem, który każdego dnia powinien rodzić się w sercach i w naszych rodzinach na nowo.


     Cały okres Adwentu i Bożego Narodzenia to czas poszukiwania, odkrywania, powoływania do życia tego, co uśpione. Czas wędrowania i odnajdywania darów  oraz charyzmatów, które często mamy ukryte głęboko w sercach.


     Niech blask betlejemskiej gwiazdy oświetli nasze życie, ogrzeje serca, pozwoli odkryć to, co piękne. Dziecię Jezus niech obdarzy miłością, pokojem, nadzieją i niegasnącą wiarą.
     Przed nami Nowy Rok 2021. Oby był to czas wygasającej wreszcie pandemii, powrotu do normalności i docenienia wspólnych relacji, spotkań i wzajemnej współpracy, słowem tego, co często umyka nam wszystkim w codzienności.


     Życząc błogosławionych świąt zapewniamy o modlitewnej pamięci.

         - siostry katarzynki

Zapraszamy do obejrzenia jasełek online, przygotowanych przez uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 10 w Olsztynie, pod kierunkiem siostry M. Samueli, katarzynki. Link poniżej:

https://drive.google.com/file/d/1Syr5x2F4MC61IHYW_uiUNIaoCDSugY5a/view?fbclid=IwAR08surSzy1eo3H6tpvKKgXFAcgFqvX_bF5D8VvM1NxT8yW81y-PSlZYTCA